CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Intel

  Intel® Core™ i7-7820X X-series Processor

  $775.00
  Intel® Core™ i7-7820X X-series Processor 11M Cache, up to 4.30 GHz
  banner

  Supplemental Information

  Expansion Options

  Package Specifications

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Supplemental Information

  Expansion Options

  Package Specifications