CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: ISKRA

  ISKRA HB-01S 200W Racen Stapen Blender

  2.590,00 ден
  SKU: 55046
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Штип
  banner

  Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
  Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
  Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

  · 2 брзини
  · Нож од нерѓосувачки челик
  · Ергономски дизајн
  · Димензии (mm): 400 x 103 x 103
  · Нето тежина: 0,65 kg
  · Бруто тежина: 0,86 kg
  · Jaчина 200 вати
  INOX
  1 година гаранција

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Одличен, лесен, пренослив и практичен мини блендер, кој сецка, пасира, меша, и ситни.
  Ергономичната рачка, овозможува целосна контрола за приготвување смеса за вашето јадење.
  Пригответе вкусни кашести јадења, кремасти супи, ситно сецкано овошје и зеленчук, смеса за сладолед и др

  · 2 брзини
  · Нож од нерѓосувачки челик
  · Ергономски дизајн
  · Димензии (mm): 400 x 103 x 103
  · Нето тежина: 0,65 kg
  · Бруто тежина: 0,86 kg
  · Jaчина 200 вати
  INOX
  1 година гаранција