CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Huawei

  HUAWEI HONOR 7A 3GB/32GB DS - BLUE

  9.990,00 ден
  SKU: 54829
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Куманово
  • Охрид
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Штип
  banner

  5.7" IPS Capacitive screen, 720x1440
  Octa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 4x1.1 GHz Cortex A53)
  Dual SIM, Dual Standby
  Adreno 505 Graphics
  3 GB RAM
  32 GB Flash, up to 256 GB micro SD
  Dual Cam, Dual Back 13MPBack cam, 8MP Front Selfie Cam
  Wi-Fi.b/g/n, BT, A-GPS, 4G LTE
  LI--Ion 3000 mAh battery
  Android 8.0 Oreo

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5.7" IPS Capacitive screen, 720x1440
  Octa-core (4x1.4 GHz Cortex-A53 & 4x1.1 GHz Cortex A53)
  Dual SIM, Dual Standby
  Adreno 505 Graphics
  3 GB RAM
  32 GB Flash, up to 256 GB micro SD
  Dual Cam, Dual Back 13MPBack cam, 8MP Front Selfie Cam
  Wi-Fi.b/g/n, BT, A-GPS, 4G LTE
  LI--Ion 3000 mAh battery
  Android 8.0 Oreo