CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: HP

  HP ProBook 450 G6 15.6 FHD/ i5-8265U /16GB DDR4 /256 SSD +1TB HDD / GF MX130-2GB (5TL50EA)

  46.990,00 ден
  SKU: 56225
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Мегастор
  banner

  15.6" FHD IPS anti-glare LED-backlit, 1920x1080
  Intel® Core™ i5-8265U Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz
  16 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD + 256 GB SSD
  NVIDIA® GeForce® MX130 - 2GB
  Intel® Dual Band Wireless-AC 9560 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 Combo, non-vPro™
  Card Reader, HD Webcam

  Спецификации на производот
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)
  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-8265U Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  15.6" FHD IPS anti-glare LED-backlit, 1920x1080
  Intel® Core™ i5-8265U Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz
  16 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD + 256 GB SSD
  NVIDIA® GeForce® MX130 - 2GB
  Intel® Dual Band Wireless-AC 9560 802.11a/b/g/n/ac (2x2) Wi-Fi® and Bluetooth® 5 Combo, non-vPro™
  Card Reader, HD Webcam

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)
  Дијагонала на лаптоп 15.6"

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-8265U Processor 6M Cache, up to 3.90 GHz