CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: HP

  HP Pavilion Gaming Desktop PC 790-0002nq Intel i5-8400/8GB/ 1TB HDD/ GTX1050Ti-4GB / DVDRW/ WiFi g/n/ac+BT /Black with Green LED /2Y (4RS76EA)

  47.990,00 ден
  SKU: 54633
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Велес
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово
  • Штип
  banner

  Intel® Core™ i5-8400 Processor 9M Cache, up to 4.00 GHz
  Intel® H370 Chipset
  8 GB SDRAM DDR4-2666
  1 TB 7200 rpm SATA
  NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
  DVD-Writer
  15,4 x 37,58 x 36,9 cm;

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Intel® Core™ i5-8400 Processor 9M Cache, up to 4.00 GHz
  Intel® H370 Chipset
  8 GB SDRAM DDR4-2666
  1 TB 7200 rpm SATA
  NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti (4GB GDDR5)
  DVD-Writer
  15,4 x 37,58 x 36,9 cm;