Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: HP

  HP PRO BOOK450 G3 15.6"/I7-6500U/8GB/1TB/DVDRW/R7 M340-2GB-black (P4P03EA)

  $662.12
  SKU: 47709
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гостивар
  • Охрид
  • Штип

       

  15.6" HD LED Display
  Intel Core i7-6500U
  8 GB DDR3 RAM
  1000 GB HDD
  AMD Radeon R7 M340 - 2GB
  LAN, Wi-Fi ac, HDMI, USB 3.0
  DVDRW, Webcam

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-6500U Processor 4M Cache, up to 3.10 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

       

  15.6" HD LED Display
  Intel Core i7-6500U
  8 GB DDR3 RAM
  1000 GB HDD
  AMD Radeon R7 M340 - 2GB
  LAN, Wi-Fi ac, HDMI, USB 3.0
  DVDRW, Webcam

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-6500U Processor 4M Cache, up to 3.10 GHz