CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Home Electronics

  HOME electronics Чистач на пареа SM-13001R

  €45,48
  €65,04
  Home Electronics чистачот на пареа наменет е за одржување на различните видови подови, теписи, тапацирани подлоги, душеци, стаклени површини, како и гардероби и детски играчки. Ги елиминира сите видови бактерии, паразити и тврдокорни наслаги без користење на хемиски средства, аи во зависност од потребите, моќта на уредот се подесува дури на четири нивоа. Тврдокорните наслаги на каменец и маснотија лесно ќе ги отстраните со помош на најлонските и метални четки, а за чистење на подовите имаме обезбедено и две микрофибер крпи. Со ергономската дршка која се приспособува по висина и дури 11 работни додатоци, чистењето веќе никогаш нема да ви паѓа тешко.
  banner

  1300W
  подготвен за употреба од 6-10 секунди
  едно полнење на резервоарот до 20 минути пареа
  резервоар за вода 275мл-180° ротирачка глава
  телескопска рачка(102-122cm)
  може да се употребува и како рачен чистач на пареа
  подесување на јачината на пареа
  5м кабел
  5 основни функции:за под,теписи, рачен чистач,бришење прозори,одржување на гардеробата со пареа
  11 додатоци: 2 x микрофибер крпа за под,лизгач за чистење теписи,прскалка,округла четка од месинг,округла четка од најлин,продолжеток и крпа за бришење прозорци,продолжеток и микрофибер крпа за одржување на гардероба,додаток за чистење на пајажина и крпа за прашина
  Гаранција 1 година

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  1300W
  подготвен за употреба од 6-10 секунди
  едно полнење на резервоарот до 20 минути пареа
  резервоар за вода 275мл-180° ротирачка глава
  телескопска рачка(102-122cm)
  може да се употребува и како рачен чистач на пареа
  подесување на јачината на пареа
  5м кабел
  5 основни функции:за под,теписи, рачен чистач,бришење прозори,одржување на гардеробата со пареа
  11 додатоци: 2 x микрофибер крпа за под,лизгач за чистење теписи,прскалка,округла четка од месинг,округла четка од најлин,продолжеток и крпа за бришење прозорци,продолжеток и микрофибер крпа за одржување на гардероба,додаток за чистење на пајажина и крпа за прашина
  Гаранција 1 година