CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Home Electronics

  HOME electronics Фен за коса HD-22001G

  $20.38
  $28.36
  Со моќ од 2200W, две брзини на работа, три различни температури и удар со ладен воздух за фиксирање на фризура, со фенирањето секогаш се постигнува саканиот ефект. Turmaline ionic технологијата на косата и дава сјај, а го неутрализира електрицитетот. За сушење на кадравата коса тука е посебен дифузер кој ја чува дефиницијата на кадриците, а за посебна нега, користете додаток за третман на косата со масло. Љубителите на витлери и природно сушење добиваат и капа со ефект на хауба, а така исушената коса во целост се ослободува од електрицитетот.
  banner

  2200W
  керамички јонски турмалин технологија
  2 брзини
  3 подесувања на температурата
  дифузер и концентратор
  додаток за третман на косата со масла
  алка за закачување и капа за сушење на косата
  Гаранција 1 година

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  2200W
  керамички јонски турмалин технологија
  2 брзини
  3 подесувања на температурата
  дифузер и концентратор
  додаток за третман на косата со масла
  алка за закачување и капа за сушење на косата
  Гаранција 1 година