CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  HEADSET Click BHL3PU bluetooth -Purple

  $52.84
  SKU: 53853
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Wireless 
  Bluetooth 
  Microphone 
  Speaker diameter: 40 mm

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Wireless 
  Bluetooth 
  Microphone 
  Speaker diameter: 40 mm