CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  HEADSET Click BHL3B bluetooth -Black

  €42,22
  SKU: 53850
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Куманово
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner

  Wireless
  Bluetooth
  Microphone
  Speaker diameter: 40 mm

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Wireless
  Bluetooth
  Microphone
  Speaker diameter: 40 mm