CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  HEADSET Click BHL2BL bluetooth -Black

  €16,28
  SKU: 53845
  Достапност: Нема на залиха
  banner

  Stereo system
  Speaker diameter 40mm
  Frequency response 20Hz - 20KHz
  Impedance 16 Ω
  Battery capacity 320mAh

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Stereo system
  Speaker diameter 40mm
  Frequency response 20Hz - 20KHz
  Impedance 16 Ω
  Battery capacity 320mAh