CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner

  Sorry - this product is no longer available

  Manufacturer: SENCOR

  Gril SENCOR SBG 3050 SS

  $67.12
  Боја: инокс Моќност на грејачот: 1.800 W Нелепливи плочи за скара Лесен и пренослив
  SKU: 52161
  Availability: Out of stock
  banner
  • Боја: инокс
  • Моќност на грејачот: 1.800 W
  • Нелепливи плочи за скара
  • Лесен и  пренослив
  • Ги исполнува условите за здраво печење (без масло)
  • 3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)
  • Должина на кабелот за напојување: 75 см
  • Димензии на скара(ш x д): 23,5 x 22,5 cm
  • Посебни светла за работа и греење
  • Anti-slip ногарки
  • Простор за складирање на кабелот за напојување
  • Метални рачки
  • Стилски дизајн од нерѓосувачки челик
  • Рачка изолирана од топлина исто така погодна за туркање надолу за сендвичи
  • Димензии кога се затвори (ш x д x в): 315 x 312 x 140 mm
  • Димензии кога ќе се отвори (ш x д x в): 315 x 535 x 78 mm
  • Тежина: 2,44 кг
  • Напон и фреквенција: 230V, 50 / 60Hz
  • 2 години гаранција
  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *
  • Боја: инокс
  • Моќност на грејачот: 1.800 W
  • Нелепливи плочи за скара
  • Лесен и  пренослив
  • Ги исполнува условите за здраво печење (без масло)
  • 3 работни позиции (затворен / отворен 90 ° / отворен 180 °)
  • Должина на кабелот за напојување: 75 см
  • Димензии на скара(ш x д): 23,5 x 22,5 cm
  • Посебни светла за работа и греење
  • Anti-slip ногарки
  • Простор за складирање на кабелот за напојување
  • Метални рачки
  • Стилски дизајн од нерѓосувачки челик
  • Рачка изолирана од топлина исто така погодна за туркање надолу за сендвичи
  • Димензии кога се затвори (ш x д x в): 315 x 312 x 140 mm
  • Димензии кога ќе се отвори (ш x д x в): 315 x 535 x 78 mm
  • Тежина: 2,44 кг
  • Напон и фреквенција: 230V, 50 / 60Hz
  • 2 години гаранција