CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GoPro

  GoPro HERO7 Silver (CHDHC-601-FW)

  $543.66
  SKU: 56236
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Сити Мол
  banner

  Неверојатно стабилни снимки. Издржлив и водоотпорен. Ова е HERO 7 Black, најнапредниот GoPro досега. Со HyperSmooth стабилизацијата, ќе добиете стабилизирано видео како никогаш досега. Новиот интелигентен режим на фотографија автоматски ги прикажува најдобрите, најбрилијантните слики. И сега со live streaming и GoPro апликацијата, можете да го споделите секој неверојатен момент додека го живеете. HERO7 Black ги зема GoPro перформансите - и вашите фотографии и видеа - на едно ново ниво.

  Акциона камера
  4K60fps video
  12MP image sensor (HDR)
  8x slo-mo speed
  Вграден Wi-Fi and Bluetooth и Protune
  GP1 processor
  Водоотпорен до 10м
  Hypersmooth стабилизатор
  Live streaming
  Smart remote

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Неверојатно стабилни снимки. Издржлив и водоотпорен. Ова е HERO 7 Black, најнапредниот GoPro досега. Со HyperSmooth стабилизацијата, ќе добиете стабилизирано видео како никогаш досега. Новиот интелигентен режим на фотографија автоматски ги прикажува најдобрите, најбрилијантните слики. И сега со live streaming и GoPro апликацијата, можете да го споделите секој неверојатен момент додека го живеете. HERO7 Black ги зема GoPro перформансите - и вашите фотографии и видеа - на едно ново ниво.

  Акциона камера
  4K60fps video
  12MP image sensor (HDR)
  8x slo-mo speed
  Вграден Wi-Fi and Bluetooth и Protune
  GP1 processor
  Водоотпорен до 10м
  Hypersmooth стабилизатор
  Live streaming
  Smart remote