CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  GORENJE Verikalen Zamrznuvac F 6181 AW

  $657.49
  Бруто капацитет: 309 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 60 × 180 × 64 cm
  SKU: 56218
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Енергетска класа: A+

  Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

  Врата: Метална врата

  Климатска класа: SN, N, ST, T

  1 компресор

  Вкупен бруто/нето капацитет: 309 / 270 l

  Капацитет на замрзнување: 25 kg

  Издржливост при прекин на електрична енергија: 28 h

  Електронско управување позади вратата

  Рачно одмрзнување

  Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

  Дел за складирање: 6 фиоки

  Простор за замрзнување: 2 врати

  Број на акумулатори за ладење: 2

  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,79 kWh

  Бучност: 42 dB(A)

  Димензии (ШxВxД): 60 × 180 × 64 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 187 × 73 cm

  Нето тежина на апаратот: 70,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 73,5 kg

  Приклучна моќ: 120 W

  Осигурувач: 10 A

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Енергетска класа: A+

  Отвoрање на врата: Лево/десно отворање на врата

  Врата: Метална врата

  Климатска класа: SN, N, ST, T

  1 компресор

  Вкупен бруто/нето капацитет: 309 / 270 l

  Капацитет на замрзнување: 25 kg

  Издржливост при прекин на електрична енергија: 28 h

  Електронско управување позади вратата

  Рачно одмрзнување

  Предупредувачки светлосен сигнал за превисока температура во замрзнувачот

  Дел за складирање: 6 фиоки

  Простор за замрзнување: 2 врати

  Број на акумулатори за ладење: 2

  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,79 kWh

  Бучност: 42 dB(A)

  Димензии (ШxВxД): 60 × 180 × 64 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 187 × 73 cm

  Нето тежина на апаратот: 70,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 73,5 kg

  Приклучна моќ: 120 W

  Осигурувач: 10 A