CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  GORENJE Aparat za melewe meso MG 1800 SJW

  €109,05
  SKU: 55026
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Моќност на моторот (max): 1.800 W
  Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
  Лесно чистење
  Метално куќиште
  On/Off Копче
  Реверзибилна функција
  Додатоци за мелење месо: 2
  Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1
  Простор за сместување на кабелот
  Гумени ногарки за стабилност
  Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  Куќиште: Пластика + метал
  Должина на приклучен кабел: 1 m
  Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm
  Нето тежина на апаратот: 4,2 kg
  Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg
  Приклучна моќ: 500 W

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност на моторот (max): 1.800 W
  Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
  Лесно чистење
  Метално куќиште
  On/Off Копче
  Реверзибилна функција
  Додатоци за мелење месо: 2
  Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1
  Простор за сместување на кабелот
  Гумени ногарки за стабилност
  Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  Куќиште: Пластика + метал
  Должина на приклучен кабел: 1 m
  Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm
  Нето тежина на апаратот: 4,2 kg
  Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg
  Приклучна моќ: 500 W