CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: GORENJE

  GORENJE Aparat za melewe meso MG 1800 SJW

  8,700.00 ден
  SKU: 55026
  Availability: In stock
  • The product is available in:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Моќност на моторот (max): 1.800 W
  Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
  Лесно чистење
  Метално куќиште
  On/Off Копче
  Реверзибилна функција
  Додатоци за мелење месо: 2
  Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1
  Простор за сместување на кабелот
  Гумени ногарки за стабилност
  Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  Куќиште: Пластика + метал
  Должина на приклучен кабел: 1 m
  Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm
  Нето тежина на апаратот: 4,2 kg
  Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg
  Приклучна моќ: 500 W

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Моќност на моторот (max): 1.800 W
  Капацитет на мелење: 2,2 kg/min
  Лесно чистење
  Метално куќиште
  On/Off Копче
  Реверзибилна функција
  Додатоци за мелење месо: 2
  Додатоци за подготовка на сок, колбаси и колачи: 1
  Простор за сместување на кабелот
  Гумени ногарки за стабилност
  Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
  Куќиште: Пластика + метал
  Должина на приклучен кабел: 1 m
  Димензии (ШxВxД): 30,6 × 29 × 20 cm
  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 42,6 × 32,6 × 26 cm
  Нето тежина на апаратот: 4,2 kg
  Бруто тежина на апаратот: 6,5 kg
  Приклучна моќ: 500 W