CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  GORENJE Самостоен комбиниран фрижидер NRK612ORAW

  $999.40
  Бруто капацитет: 329 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm
  banner

  Енергетска класа: A++

  Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  Отвoрање на врата: Десно отворање на вратата

  Врата: Челик со бело стакло

  Боја: Бела

  Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

  Климатска класа: SN, N, ST, T

  1 компресор

  Вкупен бруто/нето капацитет: 329 / 307 l

  Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 231 / 222 l

  Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 98 / 85 l

  Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h

  Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h

  Електронско управување позади вратата

  Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

  Аларм за отворена врата

  Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал

  CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

  IonAir со Multiflow 360° функција

  Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)

  NoFrost Plus

  Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

  ЛЕД осветлување на кровот

  5 стаклени полици

  Држач за шишиња (BottleMat)

  Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач

  Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење

  FreshZone фиока

  XXL SpaceBox фиока

  Простор за замрзнување: 3 фиоки

  2 стаклени полици

  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,64 kWh

  Бучност: 42 dB(A)

  Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 66 × 192 × 76 cm

  Нето тежина на апаратот: 86,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 94 kg

  Приклучна моќ: 120 W

  Осигурувач: 10 A

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Енергетска класа: A++

  Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  Отвoрање на врата: Десно отворање на вратата

  Врата: Челик со бело стакло

  Боја: Бела

  Slot-in: Можност за поставување на апаратот во кујнски отвор широк 60 cm

  Климатска класа: SN, N, ST, T

  1 компресор

  Вкупен бруто/нето капацитет: 329 / 307 l

  Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 231 / 222 l

  Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 98 / 85 l

  Капацитет на замрзнување: 5 kg/24h

  Издржливост при прекин на електрична енергија: 18 h

  Електронско управување позади вратата

  Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

  Аларм за отворена врата

  Звучен и светлосен сигнал при превисока температура во разладниот дел: бел сигнал

  CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

  IonAir со Multiflow 360° функција

  Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)

  NoFrost Plus

  Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

  ЛЕД осветлување на кровот

  5 стаклени полици

  Држач за шишиња (BottleMat)

  Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач

  Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење

  FreshZone фиока

  XXL SpaceBox фиока

  Простор за замрзнување: 3 фиоки

  2 стаклени полици

  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,64 kWh

  Бучност: 42 dB(A)

  Димензии (ШxВxД): 60 × 185 × 64 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 66 × 192 × 76 cm

  Нето тежина на апаратот: 86,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 94 kg

  Приклучна моќ: 120 W

  Осигурувач: 10 A