CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: GORENJE

  GORENJE Комбиниран фрижидер со горна комора ORK192R

  43.490,00 ден
  Бруто капацитет: 326 l Тип на апарат: Самостоен Енергетска класа: A++ Димензии (ШxВxД): 60 × 194 × 66,9 cm
  banner

  Енергетска класа: A++

  Димензии (ШxВxД): 60 × 194 × 66,9 cm

  Отвoрање на врата: Десно отворање на вратата

  Врата: Пластична

  Боја: Бордо црвена

  Климатска класа: SN, N, ST, T

  1 компресор

  Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 322 l

  Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 227 l

  Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 95 l

  Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h

  Издржливост при прекин на електрична енергија: 30 h

  Електронско управување позади вратата

  Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

  CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

  Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)

  FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот

  IonAir со DynamiCooling

  Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

  ЛЕД осветлување на кровот

  4 стаклени полици

  Држач за шишиња

  Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач

  Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење

  FreshZone фиока

  XXL SpaceBox фиока

  Простор за замрзнување: 3 фиоки

  2 стаклени полици

  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,64 kWh

  Бучност: 40 dB(A)

  Димензии (ШxВxД): 60 × 194 × 66,9 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 200 × 77 cm

  Нето тежина на апаратот: 75,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 79,5 kg

  Приклучна моќ: 120 W

  Осигурувач: 10 A

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Енергетска класа: A++

  Димензии (ШxВxД): 60 × 194 × 66,9 cm

  Отвoрање на врата: Десно отворање на вратата

  Врата: Пластична

  Боја: Бордо црвена

  Климатска класа: SN, N, ST, T

  1 компресор

  Вкупен бруто/нето капацитет: 326 / 322 l

  Волумен на разладниот дел: бруто/нето: 229 / 227 l

  Волумен на замрзнувачкиот дел: бруто/нето: 97 / 95 l

  Капацитет на замрзнување: 4,5 kg/24h

  Издржливост при прекин на електрична енергија: 30 h

  Електронско управување позади вратата

  Тип на дисплеј: ЛЕД дисплеј

  CrispZone фиока со контрола на влажноста: голема фиока за зеленчук со регулација на влажноста

  Интелигентен систем на помнење (AdaptTech ладење)

  FrostLess: Помало собирање на мраз во замрзнувачот

  IonAir со DynamiCooling

  Фукнција за брзо замрзнување (FastFreeze)

  ЛЕД осветлување на кровот

  4 стаклени полици

  Држач за шишиња

  Полица за шишиња на вратата : Сад за шишиња со држач

  Број на полици за сирење и путер: 1 MultiBox сад за путер и сирење

  FreshZone фиока

  XXL SpaceBox фиока

  Простор за замрзнување: 3 фиоки

  2 стаклени полици

  Потрошувачка на енергија kWh/24h: 0,64 kWh

  Бучност: 40 dB(A)

  Димензии (ШxВxД): 60 × 194 × 66,9 cm

  Димензии на амбалажата (ШxВxД): 64 × 200 × 77 cm

  Нето тежина на апаратот: 75,5 kg

  Бруто тежина на апаратот: 79,5 kg

  Приклучна моќ: 120 W

  Осигурувач: 10 A