CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Elephone

  ELEPHONE W1 OLED Smart Bracelet Sport Fitnes-Silver

  $14.26
  SKU: 46468
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Сити Мол
  banner

  CPU:MTK6260+G-SENSOR STORAGE:32+32
  Bluetooth: 2.0/3.0/4.0 with Bluetooth Partner
  Weight:49g
  LCD screen:0.49" OLED 64*32 dots
  Battery:180mAH Standby time:180h
  Language:German, Italian, French, English, Russian, Spanish, Portugese, Arabic, Simplified Chinese, Traditional Chinese.etc.
  Color:Golden/Silver
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  CPU:MTK6260+G-SENSOR STORAGE:32+32
  Bluetooth: 2.0/3.0/4.0 with Bluetooth Partner
  Weight:49g
  LCD screen:0.49" OLED 64*32 dots
  Battery:180mAH Standby time:180h
  Language:German, Italian, French, English, Russian, Spanish, Portugese, Arabic, Simplified Chinese, Traditional Chinese.etc.
  Color:Golden/Silver