CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Elephone

  ELEPHONE G9 -black

  €81,34
  SKU: 45160
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  4.5" IPS Display, 854x480
  MT6735M 64bit Quad Core Processor
  DUAL SIM, Dual Standby
  ARM MALi-T720 Graphics
  1 GB RAM
  8 GB Flash up to 64 GB
  4G-LTE, Wi-Fi, BT 4.0, GPS, USB
  8 MP Rear Cam, 2MP Front
  1750 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  4.5" IPS Display, 854x480
  MT6735M 64bit Quad Core Processor
  DUAL SIM, Dual Standby
  ARM MALi-T720 Graphics
  1 GB RAM
  8 GB Flash up to 64 GB
  4G-LTE, Wi-Fi, BT 4.0, GPS, USB
  8 MP Rear Cam, 2MP Front
  1750 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop