CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Electrolux

  ELECTROLUX ra~en mikser ESTM3400 4 vo 1 crn

  €61,29
  600W, должина на кабелот од 1,2м,2 брзини,инокс долен дел од рачниот блендер,додатен дел за мешање,додатни делови:мешалка,дел за пасирање, мерна чаша 700ml,ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја
  SKU: 55203
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  600W, должина на кабелот од 1,2м,2 брзини,инокс долен дел од рачниот блендер,додатен дел за мешање,додатни делови:мешалка,дел за пасирање, мерна чаша 700ml,ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  600W, должина на кабелот од 1,2м,2 брзини,инокс долен дел од рачниот блендер,додатен дел за мешање,додатни делови:мешалка,дел за пасирање, мерна чаша 700ml,ножеви од нерѓосувачки челик, црна боја