CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Electrolux

  ELECTROLUX blender ESB2500 smoothie

  3.500,00 ден
  Elextrolux ESB2500 • Блендер за правење SMOOTHIE • сребрена боја
  SKU: 55207
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner

  Elextrolux ESB2500
  • Блендер за правење SMOOTHIE
  • сребрена боја
  • 300W моќен мотор
  • 2 брзини + пулс функција
  • 600мл капацитет на садот
  • можност за кршење мраз
  • 2 вклучени чашки
  • идеален за правење шејкови
  • сосови и коктели

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Elextrolux ESB2500
  • Блендер за правење SMOOTHIE
  • сребрена боја
  • 300W моќен мотор
  • 2 брзини + пулс функција
  • 600мл капацитет на садот
  • можност за кршење мраз
  • 2 вклучени чашки
  • идеален за правење шејкови
  • сосови и коктели