CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Electrolux

  ELECTROLUX blender ESB2350 bel

  $84.66
  Electrolux ESB2350 • Блендер • бела боја
  SKU: 55206
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner

  Electrolux ESB2350
  • Блендер
  • бела боја
  • 450W
  • 1.5л капацитет на сад
  • Стаклен сад
  • Quattro blade сечила
  • Пулс функција
  • 2 брзини

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Electrolux ESB2350
  • Блендер
  • бела боја
  • 450W
  • 1.5л капацитет на сад
  • Стаклен сад
  • Quattro blade сечила
  • Пулс функција
  • 2 брзини