Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: Doogee

  DOOGEE X9 MINI 3G - BLACK 5" / Android 6.0 / MTK6580 Quad Core / 1GB RAM / 8GB ROM / Dual Cameras GPS Bluetooth 4.0

  $89.32
  SKU: 49466
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Велес
  • Гевгелија
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Тетово
  • Штип

   

  ∙ 5.0” HD IPS Display, 1280x720
  ∙ DUAL SIM, Dual Standby
  ∙ MTK6580 Quad Core Processor
  ∙ 1 GB RAM 1894
  ∙ 8 GB Flash up to 64GB microSD card slot
  ∙ 5.0MP ( SW 8.0MP ) rear camera + 5.0MP ( SW 8.0MP ) front camera
  ∙ 3G, Wi-Fi, BT, microUSB, GPS, Front Fingerprint ID
  ∙ 2000 mAh Battery
  ∙ Android 6.0 Lollipop

   

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

   

  ∙ 5.0” HD IPS Display, 1280x720
  ∙ DUAL SIM, Dual Standby
  ∙ MTK6580 Quad Core Processor
  ∙ 1 GB RAM 1894
  ∙ 8 GB Flash up to 64GB microSD card slot
  ∙ 5.0MP ( SW 8.0MP ) rear camera + 5.0MP ( SW 8.0MP ) front camera
  ∙ 3G, Wi-Fi, BT, microUSB, GPS, Front Fingerprint ID
  ∙ 2000 mAh Battery
  ∙ Android 6.0 Lollipop