CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Dell

  DELL NB Inspiron 3558 15.6"/I5-5200U/4GB/500GB/GF920M-2GB/DVDR /BT 3Y BLACK(SAID0729)

  €407,34
  SKU: 47695
  Достапност: Нема на залиха

  15.6" HD LED Display
  Intel Core i5-5200U
  4 GB DDR3 RAM
  500 GB HDD
  nVidia GeForce 920M - 2GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, USB 3.0
  DVDRW, Webcam
  3 години гаранција

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-5200U Processor 3M Cache, up to 2.70 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  15.6" HD LED Display
  Intel Core i5-5200U
  4 GB DDR3 RAM
  500 GB HDD
  nVidia GeForce 920M - 2GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, USB 3.0
  DVDRW, Webcam
  3 години гаранција

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-5200U Processor 3M Cache, up to 2.70 GHz