Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување

  Cloudbook N1401 14.1" Intel Z3735F / 2GB/ 32GB/Webcam

  €128,64
  SKU: 49926
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Велес
  • Гевгелија
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово
  • Штип

  14.1" HD LED Display, 1366x768
  Intel Bay Trial CR Z3735F(Quad core), 1.83GHz
  2 GB DDR3 RAM
  32 GB EMMC
  Intel HD Graphics
  LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, mini HDMI, USBx2
  Card Reader, Webcam
  Windows 10

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 14.0"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Pentium® Intel® Pentium®
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  14.1" HD LED Display, 1366x768
  Intel Bay Trial CR Z3735F(Quad core), 1.83GHz
  2 GB DDR3 RAM
  32 GB EMMC
  Intel HD Graphics
  LAN, Wi-Fi b/g/n, BT, mini HDMI, USBx2
  Card Reader, Webcam
  Windows 10

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 14.0"
  Лаптоп резолуција 1366x768

  Процесор

  Intel® Pentium® Intel® Pentium®