Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: Chuwi

  CHUWI Vi7 white 3G 7" HD IPS/Intel X3 Qiuad/1GB/8GB/DualCam/BT/GPS/batt 2500mAh/Android 5.1

  $71.42
  SKU: 46380
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  • Тетово
  • Штип

  7.0" IPS Touch Display, 1024x600
  Intel 64-bit QUAD Core C3230
  SIM CARD
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 64 GB microSD
  3G Calls, Wi-Fi, Micro USB, BT 4.0
  Dual Cam, 2MP, 0.3MP Front
  2500 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  7.0" IPS Touch Display, 1024x600
  Intel 64-bit QUAD Core C3230
  SIM CARD
  1 GB RAM
  8 GB Flash, up to 64 GB microSD
  3G Calls, Wi-Fi, Micro USB, BT 4.0
  Dual Cam, 2MP, 0.3MP Front
  2500 mAh battery
  Android 5.1 LoliPop