CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Gembird

  CCA-404 3.5mm STEREO audio cable-1,2M

  €1,14
  SKU: 52235
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Кавадарци
  • Кочани
  • Струга
  • Тетово
  banner
  • Enjoy your music
  • Perfect for most (portable) audio devices
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Enjoy your music
  • Perfect for most (portable) audio devices