CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) items
You have no items in your shopping cart.
All Categories
  Filters
  Preferences
  Search
  banner
  Manufacturer: SEVERIN

  BLENDER SEVERIN 3707

  $55.49
  Моќност:500 W Капацитет на блендерот: 1литар Куќиште од нерѓосувачки челик
  SKU: 55297
  Availability: In stock
  • The product is available in:
  • Скопје - Соравиа
  banner

  Моќност:500 W
  Капацитет на блендерот: 1литар
  Куќиште од нерѓосувачки челик
  Отстранлив стаклен сад
  2 брзини плус функција пулс
  Дополнителна функција сецко, за сецкање,дробење на зачини,семки, коцки мраз
  Одличен за приготвување на сосови, песто, пире.
  Дополнителен сад од 130мл
  Број на вртежи во минута 22.000
  Отстранлив капак за лесно чистење и додавање на состојки
  Нож од нерѓосувачки челик
  Кабел за складирање
  Безбедносен отвор
  Нелизгави ногарки

  Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  *
  *
  • Bad
  • Excellent
  *
  *
  *

  Моќност:500 W
  Капацитет на блендерот: 1литар
  Куќиште од нерѓосувачки челик
  Отстранлив стаклен сад
  2 брзини плус функција пулс
  Дополнителна функција сецко, за сецкање,дробење на зачини,семки, коцки мраз
  Одличен за приготвување на сосови, песто, пире.
  Дополнителен сад од 130мл
  Број на вртежи во минута 22.000
  Отстранлив капак за лесно чистење и додавање на состојки
  Нож од нерѓосувачки челик
  Кабел за складирање
  Безбедносен отвор
  Нелизгави ногарки