Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Filters
  Опции
  Пребарување
  Производител: BlackView

  BLACKVIEW A8 Android 5.1-Champagne Gold

  $69.63
  SKU: 47133
  Гаранција: 12 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Велес
  • Гостивар
  • Кичево
  • Куманово
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Тетово
  • Штип

  5.0" IPS HD Screen, 1280x720
  DUAL SIM, Dual Standby
  MT6580 1.3 GHz QUAD Core
  Mali T720 Graphics
  1 GB RAM
  8 GB Flash, micro SD Card Slot up to 32 GB
  Dual Camera, 8.0 MP Back, 2.0 Front Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS
  Li-Po 2050 battery
  Android 5.1 LoliPop

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  5.0" IPS HD Screen, 1280x720
  DUAL SIM, Dual Standby
  MT6580 1.3 GHz QUAD Core
  Mali T720 Graphics
  1 GB RAM
  8 GB Flash, micro SD Card Slot up to 32 GB
  Dual Camera, 8.0 MP Back, 2.0 Front Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS
  Li-Po 2050 battery
  Android 5.1 LoliPop