CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: BlackView

  BLACKVIEW A20 Android Go black

  €74,00
  SKU: 55470
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Тетово
  banner

  5.5" IPS Capacitive Screen, 480x960
  Dual SIM, Dual Standby
  MTK6580 Quad Core 1.3GHz
  1 GB RAM
  8 GB Flash, micro SD Card reader
  Dual Back cam 5.0+0.3 MP Cam, 2.0 MP Selfie Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS, 3G
  3000 mAh battery

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  5.5" IPS Capacitive Screen, 480x960
  Dual SIM, Dual Standby
  MTK6580 Quad Core 1.3GHz
  1 GB RAM
  8 GB Flash, micro SD Card reader
  Dual Back cam 5.0+0.3 MP Cam, 2.0 MP Selfie Cam
  Wi-Fi b/g/n, BT, micro USB, GPS, 3G
  3000 mAh battery