CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Bomann

  Aparat za pravenje pena BOMANN MS 344 CB

  $6.12
  Маталка за пена од инокс Вкусна густа пена за неколку секунди Енергија : 2 батерии АА Лесен за чистење
  SKU: 55117
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner
  • Маталка за пена од инокс
  • Вкусна густа пена за неколку секунди
  • Енергија : 2 батерии АА
  • Ергономска заоблена рачка
  • Лесен за чистење
  • 1 година гаранција
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Маталка за пена од инокс
  • Вкусна густа пена за неколку секунди
  • Енергија : 2 батерии АА
  • Ергономска заоблена рачка
  • Лесен за чистење
  • 1 година гаранција