CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: SENCOR

  Aparat za melewe meso SENCOR SMG 4381

  $174.83
  Боја: инокс 3 челични дискови за мешање Мелење на месо 1,65 kg/min Приклучна сила: 1500 W
  SKU: 55139
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Соравиа
  • Штип
  banner
  • Метална цевка
  • Метален нож
  • Сила  1500W
  • Опција за цедење на рибизли
  • Капацитет 1,65 кг/мин.
  • 3 челични дискови за мешање
  • Инокс ножеви
  • Додатоци за кобасици
  • Додаток за рендање на овошје и зеленчук
  • Додаток за бисквити
  • Повратна функција
  • On/off прекидач
  • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
  • 2 години гаранција
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Метална цевка
  • Метален нож
  • Сила  1500W
  • Опција за цедење на рибизли
  • Капацитет 1,65 кг/мин.
  • 3 челични дискови за мешање
  • Инокс ножеви
  • Додатоци за кобасици
  • Додаток за рендање на овошје и зеленчук
  • Додаток за бисквити
  • Повратна функција
  • On/off прекидач
  • Работи на напон од:230 V, 50 Hz
  • 2 години гаранција