CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: Asus

  ASUS K556UQ-DM800D -15,6"FullHD/ i5-7200U /8GB DDR4 / 1TB /GF940MX-2GB/DVDRW/BT/Ranec

  €586,64
  SKU: 49635
  Гаранција: 24 месеци
  Достапност: Нема на залиха

  15.6" Full HD LED Display, 1920x1080p
  Intel Core i5-7200U
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  nVIdia GeForce GTX940MX - 2G
  LAN, Wi-Fi.ac, BT, HDMI, USB 3.0
  DVD-RW, Webcam
  Подарок ранец

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-7200U Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  15.6" Full HD LED Display, 1920x1080p
  Intel Core i5-7200U
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  nVIdia GeForce GTX940MX - 2G
  LAN, Wi-Fi.ac, BT, HDMI, USB 3.0
  DVD-RW, Webcam
  Подарок ранец

  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i5 Intel® Core™ i5
  Intel® Core i5 Intel® Core™ i5-7200U Processor 3M Cache, up to 3.10 GHz