Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  Производител: Asus

  ASUS FX502VM-DM105T 15,6"FullHD / i7-6700HQ / 8GB DDR4 / 1TB-7200rpm /GTX1060-3GB /BT/802.11ac/ Windows 10

  €977,84
  SKU: 49633
  Гаранција: 24 месеци
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа

  15.6" Full HD LED Display, 1920x1080p
  Intel Core i7-6700HQ
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  nVIdia GeForce GTX1060 - 3G
  LAN, Wi-Fi.ac, BT, HDMI, USB 3.0
  Windows 10 64-bit


  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-6700HQ Processor 6M Cache, up to 3.50 GHz
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  • Лош
  • Одлично

  15.6" Full HD LED Display, 1920x1080p
  Intel Core i7-6700HQ
  8 GB DDR4 RAM
  1000 GB HDD
  nVIdia GeForce GTX1060 - 3G
  LAN, Wi-Fi.ac, BT, HDMI, USB 3.0
  Windows 10 64-bit


  Спецификации на производот

  Карактеристики на екран

  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)

  Процесор

  Intel® Core™ i7 Intel® Core™ i7
  Intel® Core i7 Intel® Core™ i7-6700HQ Processor 6M Cache, up to 3.50 GHz