CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Acer

  ACER Nitro 5 AN515-42-R5HS 15.6" FHD AMD Ryzen™ 5 2500U / 8GB/ SSD 128GB + 1TB HDD/Radeon RX560X- 4GB/ 4xUSB, Card Reader, Camera, HDMI, Ethernet, BT (NH.Q3REX.025)

  $795.40
  SKU: 55392
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Битола
  • Гевгелија
  • Кавадарци
  • Кичево
  • Кочани
  • Куманово
  • Охрид
  • Прилеп
  • Скопје - Мегастор
  • Скопје - Сити Мол
  • Скопје - Соравиа
  • Струга
  • Струмица
  • Тетово
  • Штип
  banner

  15.6" FHD LED Display
  AMD Ryzen™ 5 2500U
  8 GB DDR4 RAM
  128 GB SSD + 1000 GB HDD
  Radeon RX560X - 4GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, BT, USB 3.0
  Card Reader, Webcam

  Спецификации на производот
  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  15.6" FHD LED Display
  AMD Ryzen™ 5 2500U
  8 GB DDR4 RAM
  128 GB SSD + 1000 GB HDD
  Radeon RX560X - 4GB
  LAN, Wi-Fi b/g/n, HDMI, BT, USB 3.0
  Card Reader, Webcam

  Спецификации на производот
  Дијагонала на лаптоп 15.6"
  Лаптоп резолуција 1920x1080 (Full HD)