CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: A4Tech

  A4-PK-750MJ 5M pixel USB 2.0 PC Camera with a built-in microphone

  910,00 ден
  SKU: 25103
  Достапност: Нема на залиха
  banner
  • Image Sensor: 1/4"CMOS, 640-480 Pixels
  • Frame Rate: 30fps@320x240,
  • @160x120, 15fps@640x480, @800x600
  • Lens: F=2.2, f=5.5 mm
  • View Angle: 65 degree
  • Focus Range: 10cm to infinity
  • Exposure Control: Automatic
  • White Balance: Automatic
  • Still Image Capture Res.:
  • (Installing Driver)
  • 2560x1920, 1600x1200,
  • 2048x1536,1280X1024,
  • 1024x768,800x600,
  • 640X480, 352x288,
  • 320x240, 160x120
  • Microphone for WebCam: Built-in Microphone
  • Flicker Control: 50Hz, 60Hz and None
  • Interface: USB 2.0 Port

   

  Постоечки осврти
  kamera
  ja ima li vo kumanovo ushte ovaa kamera sakam da ja zemam
  Од: marko | Датум: 07.11.2018 22:48
  Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
  kamera
  ja ima li vo kumanovo ushte ovaa kamera sakam da ja zemam
  Од: marko | Датум: 07.11.2018 22:48
  Дали овој осврт беше корисен? Да Не (0/0)
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *
  • Image Sensor: 1/4"CMOS, 640-480 Pixels
  • Frame Rate: 30fps@320x240,
  • @160x120, 15fps@640x480, @800x600
  • Lens: F=2.2, f=5.5 mm
  • View Angle: 65 degree
  • Focus Range: 10cm to infinity
  • Exposure Control: Automatic
  • White Balance: Automatic
  • Still Image Capture Res.:
  • (Installing Driver)
  • 2560x1920, 1600x1200,
  • 2048x1536,1280X1024,
  • 1024x768,800x600,
  • 640X480, 352x288,
  • 320x240, 160x120
  • Microphone for WebCam: Built-in Microphone
  • Flicker Control: 50Hz, 60Hz and None
  • Interface: USB 2.0 Port