CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Quart

  4K SMART TV QUART 55" UHS552

  €529,59
  SKU: 51601
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Скопје - Сити Мол
  banner

  55" UltraSlim ULTRA HD 4K SMART LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 55"
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  55" UltraSlim ULTRA HD 4K SMART LED TV
  Superb Dynamic Contrast
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T, DVB-C, MPEG4   

   

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Дијагонала на телевизор 55"

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено