CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner
  Производител: Quart

  4K SMART TV QUART 49" UHS492

  22.990,00 ден
  SKU: 54924
  Достапност: На залиха
  • Производот е достапен во:
  • Велес
  • Гостивар
  • Кавадарци
  • Кочани
  • Скопје - Соравиа
  • Тетово
  banner

  49" UltraSlim ULTRA HD 4K SMART LED TV, 3840 x 2160 pixels
  Superb Dynamic Contrast
  Picture Performance Index 600 Hz
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T/T2, DVB-C, MPEG4

  Спецификации на производот
  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 49"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)
  Smart TV Smart TV
  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено
  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  49" UltraSlim ULTRA HD 4K SMART LED TV, 3840 x 2160 pixels
  Superb Dynamic Contrast
  Picture Performance Index 600 Hz
  Browser, YouTube, Facebook
  PVR-TV USB Recording
  HDMI, VGA, Scart, CI+ Slot, DLNA, Wi-Fi Built In
   USB 2.0 Multimedia
  DVB-T/T2, DVB-C, MPEG4

  Спецификации на производот

  Екран

  Технологија на екран LED
  Дијагонала на телевизор 49"
  Резолуција 3840x2160p (Ultra HD 4K)

  SMART TV

  Smart TV Smart TV

  Безжична врска

  Wi-Fi конекција Wi-Fi вградено