CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: MAX

  27,5" Велосипед МAX Кросс Форест 3.0 ЦРН ШИМАНО

  13.490,00 ден
  banner

  Алуминиумски рам
  Алуминиумски управувач 620х2,0Т
  Алуминиумски стем Н=30
  Дупли алуминиумски бандажи
  Алуминиумски задни кочници
  Алуминиумски предни кочници
  Полу алиминиумски рачки за кочници
  Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач
  Среден SHIMANO ТOURNEI менувач
  Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач
  Шифтери SHIMANO
  Предна вилушка со амортизер
  21 брзини
  Алуминиумски педали

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Алуминиумски рам
  Алуминиумски управувач 620х2,0Т
  Алуминиумски стем Н=30
  Дупли алуминиумски бандажи
  Алуминиумски задни кочници
  Алуминиумски предни кочници
  Полу алиминиумски рачки за кочници
  Преден SHIMANO TE TOURNEI менувач
  Среден SHIMANO ТOURNEI менувач
  Заден SHIMANO REVO SHIFT менувач
  Шифтери SHIMANO
  Предна вилушка со амортизер
  21 брзини
  Алуминиумски педали