CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: MAX

  26" Велосипед MAX Крос 4.0 Црн

  €78,08
  €97,64
  banner

  Метален рам 17";
  Цврста предна вилушка;
  V brake кочници;
  18 брзини;
  Педали со дијамaнтски облик, со лагери;
  Висококвалитетно седиште "Vadar";
  Висококвалитетни гуми "Wanda 

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Метален рам 17";
  Цврста предна вилушка;
  V brake кочници;
  18 брзини;
  Педали со дијамaнтски облик, со лагери;
  Висококвалитетно седиште "Vadar";
  Висококвалитетни гуми "Wanda