Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Цедалки за цитруси

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Цедалка за цитруси SCJ 1051GR

  €11,39 €16,14

  HOME electronics Цедалка за цитруси CJ-401W

  €18,09
  Покрај тоа што е здраво, конзумирањето на цитруси може да биде и вистинско уживање. Со Home Electronics цедалката до максимум ги искористувате и големите и малитре цитруси, благодарение на двете различни куполи со различни димензии и филтер кој се подесува за дозирање на пулпата по вкус. Ако често ја користите цедалката и не сакате да ја миете секој пат, со приложениот поклопец лесно од прашина ги штитите деловите кои доаѓаат во контакт со овошјето и сокот. При миење цедилата едноставно расклопете ја, и кога деловите ќе се исушат, само повторно составете ја. Благодарение на компактниот дизајн, овоој апарат совршено се вклопува во кујнскиот ентериер, а што поблиску го ставите до вашиот поглед, почесто ќе ги внесувате потребните дози на витамини.

  Цеделка цитрусна Philips HR2738/00

  €21,17
  Цитрус преса Боја бела Моќност 25W 1 Брзина

  Цитрус Адлер АД 4003

  €14,65
  Моќност: 40W, Два различни конуси за цедење, Ротација на десната и левата страна

  Цедалка Bosch MCP 3500

  €25,92
  Моќност: 25W, Капаците: 0,8 литри, Наменет само за цитрусни плодови

  Цедалка за цитрусно овошје Северин 3536

  €16,28

  VIVAX цеделка за агруми CJ-4012

  €14,65

  Philips Цедалка HR2738/00

  €21,19

  Цедалки за цитруси

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €14,00 Максимум: €26,00
  14 26