CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Цедалки за цитруси

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Цитрус Адлер АД 4003

  899,00 ден
  Моќност: 40W, Два различни конуси за цедење, Ротација на десната и левата страна

  Цедалка Bosch MCP 3500

  1.590,00 ден
  Моќност: 25W, Капаците: 0,8 литри, Наменет само за цитрусни плодови

  Цедалка за цитрусно овошје Северин 3536

  1.099,00 ден

  GORENJE Cedac na agrumi CJ 25 W

  1.550,00 ден

  PHILIPS HR2738/00 citrus presa bela 25W

  1.690,00 ден
  • Цитрус преса • Боја бела • Моќност 25W

  Cedalka HOME CJ-401W

  1.370,00 ден
  Покрај тоа што е здраво, конзумирањето на цитруси може да биде и вистинско уживање. Со Home Electronics цедалката до максимум ги искористувате и големите и малитре цитруси, благодарение на двете различни куполи со различни димензии и филтер кој се подесува за дозирање на пулпата по вкус. Ако често ја користите цедалката и не сакате да ја миете секој пат, со приложениот поклопец лесно од прашина ги штитите деловите кои доаѓаат во контакт со овошјето и сокот. При миење цедилата едноставно расклопете ја, и кога деловите ќе се исушат, само повторно составете ја. Благодарение на компактниот дизајн, овоој апарат совршено се вклопува во кујнскиот ентериер, а што поблиску го ставите до вашиот поглед, почесто ќе ги внесувате потребните дози на витамини.

  Cedalka HOME CJ-401W

  1.370,00 ден
  Покрај тоа што е здраво, конзумирањето на цитруси може да биде и вистинско уживање. Со Home Electronics цедалката до максимум ги искористувате и големите и малитре цитруси, благодарение на двете различни куполи со различни димензии и филтер кој се подесува за дозирање на пулпата по вкус. Ако често ја користите цедалката и не сакате да ја миете секој пат, со приложениот поклопец лесно од прашина ги штитите деловите кои доаѓаат во контакт со овошјето и сокот. При миење цедилата едноставно расклопете ја, и кога деловите ќе се исушат, само повторно составете ја. Благодарение на компактниот дизајн, овоој апарат совршено се вклопува во кујнскиот ентериер, а што поблиску го ставите до вашиот поглед, почесто ќе ги внесувате потребните дози на витамини.

  Cedalka SENCOR SCJ 1051 GR

  900,00 ден
  Боја: бела / зелена 2 додатока за стискање Автоматско стартување со работа

  GORENJE Cedac na agrumi CJ 40 W

  1.630,00 ден
  Моќност на моторот (max): 40 W Пластика Мрежест филтер Лесно чистење

  Цедалки за цитруси

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 899,00 ден Максимум: 1.690,00 ден
  ден.899 ден.1690