CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Фритези

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Фритеза Северин 2408 фонду

  €30,95
  Тип - Фритези топлинскои изолирано куќиште

  Фритеза Северин 2437 INOX

  €53,77
  Тип - Фритези 1500 W

  VIVAX Фритеза DF-1800B

  €37,47
  Моќност 1800W, капацитет 2,5 LIT,

  Vivax Home фритеза DF-2003SS

  €35,84
  Направете крцкави компирчиња, рибни колети, чипс од батата. Со помош на оваа Vivax фритеза DF-2003SS ќе имате грички за вас или вашите нестрпливи гости, дури да кажете „чипс“.

  Philips Фритеза HD9621/90

  €252,49

  ФРИТЕЗА SEVERIN 2433

  €52,14

  Friteza ADLER AD AD 4905

  €47,11
  Капацитет на сад 1.5l Моќност 1000W

  Friteza SEVERIN 2437

  €53,63
  Тип - Фритези 1500 W 2,0 l

  Фритези

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €30,00 Максимум: €253,00
  30 253