CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Фрижидери SIDE BY SIDE

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  GORENJE NRS9181CXB Side - by - side самостоен комбиниран фрижидер

  €1238,64
  Бруто капацитет: 608 l Тип на апарат: Самостоен Total NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 90,6 × 177 × 75,9 cm

  GORENJE Side - by - side самостоен комбиниран фрижидер NRS9181CX

  €1206,04
  Бруто капацитет: 608 l Тип на апарат: Самостоен Total NoFrost Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 90,6 × 177 × 75,9 cm

  TESLA FRIZIDER SIDE BY SIDE IN

  €785,99
  Произведувач TESLA Модел RB 5100 FHX Енергетска класа A+ Висина 190 - 200 cm

  Фрижидери SIDE BY SIDE

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €785,00 Максимум: €1239,00
  785 1239