CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Фрижидери за вино

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Вграден фрижидер - интегриран RBI4061AW

  11.990,00 ден
  Бруто капацитет: 90 l Тип на апарат: Вграден интегриран Енергетска класа: A+ Димензии (ШxВxД): 54 × 57,5 × 54,5 cm

  Витрина за вино XWC660E

  54.990,00 ден
  Бруто капацитет: 156 l Тип на апарат: Подпултен Димензии (ШxВxД): 60 × 87 × 60 cm

  Фрижидери за вино

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 11.990,00 ден Максимум: 54.990,00 ден
  ден.11990 ден.54990