CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување
  banner

  За жал, овој производ не е повеќе достапен.

  Производител: BOSCH

  ФЕН ЗА КОСА BOSCH PHD1151

  $28.54
  banner

  Моќност:1200W
  Брзини:2
  Рачка на склопување
  Кука за закачување
  Боја:црна

  Напишете сопствен осврт
  • Само регистрирани корисници можат да пишуваат коментари
  *
  *
  • Лош
  • Одлично
  *
  *
  *

  Моќност:1200W
  Брзини:2
  Рачка на склопување
  Кука за закачување
  Боја:црна