CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Фенови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ECG Фен VV 112

  €18,09

  ECG Фен VV 116

  €21,52

  SENCOR Фен SHD 40 B

  €13,04

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  €12,39
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  €12,39
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 108VT

  €21,52
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  SENCOR Фен SHD 6600

  €21,52
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 V

  €21,52
  Боја: виолетова Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 W

  €21,52
  Боја: бела Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 7120WH

  €19,89
  Ултра-лесен дизајн Боја: бела Приклучна сила : 2000 W 2 брзини

  Фен за коса Адлер АД 2218

  €13,51
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2219

  €9,76
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2222

  €9,11
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фен за коса Адлер АД 2223

  €12,37
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фен за коса Адлер АД 2225

  €17,42
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, Насочувач

  Патен Фен Северин 0156

  €15,47
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Grundig HD-6862 Фен за сушење коса

  €29,32

  Фен за коса Gorenje HD122B

  €12,88
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD122P

  €13,86
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD203BG

  €25,92
  Beauty collection, IONIC CARE, Дополнителна нега со јонизатор, Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD215PR

  €32,44
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: Континуирано

  SENCOR Фен SHD 40 G

  €9,62 €13,04
  Боја: бело / сина Приклучна сила : 1200 W 2 брзини Вклучен е насочувач за воздух

  ФЕН ЗА КОСА BOSCH PHD7961

  €45,64

  ФЕН SEVERIN 0174

  €17,91

  Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса

  €24,43
  Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2000W, 2 променливи брзини,

  PHILIPS BHD002/00 Fen za kosa violetov 1600W

  €20,21
  • Фен за коса • Боја Виолетова • EssentialCareSilence

  PHILIPS BHD004/00 Fen za kosa crn 1800W Essential Care Silence

  €22,66
  • Фен за коса • Боја Црна • EssentialCareSilenceфено

  PHILIPS BHD007/00 Fen za kosa crn 1800W

  €31,77
  • Фен за коса • Боја Црна • EssentialCare

  PHILIPS BHD029/00 Fen za kosa crn 1600W Dry Care Essential

  €25,25
  • Фен за коса • Боја Црна • DryCare Essential

  PHILIPS HP8103/00 Fen za kosa bel 1400W

  €12,53
  • Фен за коса • Боја Бела • SalonDry Compact

  PHILIPS HP8230/00 Fen za kosa crn 2100W

  €25,25
  • Фен за коса • Боја Црна • ThermoProtect 2100W

  ПАТЕН ФЕН ADLER AD 223 ПЛАВ

  €9,11

  ПАТЕН ФЕН ADLER AD 223 РОЗЕ

  €9,76

  ФЕН ADLER AD 2221

  €13,84

  ФЕН ADLER AD 2239

  €17,10

  ФЕН ADLER AD 2246

  €17,91

  PHILIPS BHD282/00 Fen za kosa violetov 2300W

  €49,70
  Philips BHD282/00 Фен за коса Боја Виолетова

  ISKRA Fen za kosa RH 1827 CRN/VIOLETOV

  €28,52
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  ISKRA Fen za kosa RH-1803AM-1 Black

  €24,78
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Fen za kosa RH 1827 bronz.

  €24,94
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  ISKRA Fen za kosa RH-1803AM-1 Black&Pink

  €24,78
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Travel fen za kosa RH 1558-1BL

  €14,51
  Моќност: 1000W, 2 променливи брзини, Рачка на преклопување,

  Fen za kosa MAKS HD 3290 W

  €7,34
  Мoќнoст: 1200W Темпераурни нивоа:2 Можност за преклопување на рачката Кука за закачување

  ISKRA Fen za kosa RF 1818 Bel

  €17,28
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во бела боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Fen za kosa RF 1818 Crn

  €17,28
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Fen za kosa MAKS HD 4228

  €16,14
  Mоќност: 2200w Tемпературни нивоа:3 Брзини:2

  Fen za kosa MAKS HD 4242

  €11,25
  Моќност: 1600w Температурни нивоа:2 Копче за ладен впздух

  Fen za kosa BOSCH PHD1151

  €22,80
  Моќност:1200W Брзини:2 Рачка на склопување Кука за закачување Боја:црна

  Фенови

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: €7,00 Максимум: €50,00
  7 50