CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Фенови

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  ECG Фен VV 112

  1.110,00 ден

  ECG Фен VV 116

  1.320,00 ден

  SENCOR Фен SHD 40 B

  800,00 ден

  SENCOR Фен SHD 6400 V

  760,00 ден
  Боја: црнo / љиљакова Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 6400 B

  760,00 ден
  Боја: црнo / Кафена Приклучна сила : 850 W Рачка која се преклопува Вклучен е насочувач за воздух

  SENCOR Фен SHD 108VT

  1.320,00 ден
  Боја: црна/виолетова Заштита од прегрејување Насочувач за воздух и дифузер Приклучна сила : 2000 W

  SENCOR Фен SHD 6600

  1.320,00 ден
  Боја: црвена Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 V

  1.320,00 ден
  Боја: виолетова Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 6600 W

  1.320,00 ден
  Боја: бела Приклучна сила : 2000 W Вклучен е насочувач за воздух Заштита од прегрејување

  SENCOR Фен SHD 7120WH

  1.220,00 ден
  Ултра-лесен дизајн Боја: бела Приклучна сила : 2000 W 2 брзини

  Фен за коса Адлер АД 2218

  829,00 ден
  Боја: виолетова, Приклучна сила : 1500 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2219

  599,00 ден
  Боја: црна, Моќност: 1200 W, 2 контролни брзини.

  Фен за коса Адлер АД 2222

  559,00 ден
  Моќност: 1200, 2 контролни брзини, Модерен дизајн

  Фен за коса Адлер АД 2223

  759,00 ден
  Моќност: 1600W, 2 контролни брзини, Копче за ладен воздух

  Фен за коса Адлер АД 2225

  1.069,00 ден
  Моќност: 2200W, 2 контролни брзини, Насочувач

  Патен Фен Северин 0156

  949,00 ден
  Моќност:1200 W 2 брзини и топлински поставувања

  Grundig HD-6862 Фен за сушење коса

  1.799,00 ден

  Фен за коса Gorenje HD122B

  790,00 ден
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD122P

  850,00 ден
  Beauty collection TRAVEL EDITION Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD203BG

  1.590,00 ден
  Beauty collection, IONIC CARE, Дополнителна нега со јонизатор, Регулација на брзината: 2

  Фен за коса Gorenje HD215PR

  1.990,00 ден
  Beauty collection IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор Регулација на брзината: Континуирано

  SENCOR Фен SHD 40 G

  590,00 ден 800,00 ден
  Боја: бело / сина Приклучна сила : 1200 W 2 брзини Вклучен е насочувач за воздух

  ФЕН ЗА КОСА BOSCH PHD7961

  2.800,00 ден

  ФЕН SEVERIN 0174

  1.099,00 ден

  Iskra RH 1837-2 BL Фен за сушење коса

  1.499,00 ден
  Напон: 230V~50Hz, Моќност: 2000W, 2 променливи брзини,

  PHILIPS BHD002/00 Fen za kosa violetov 1600W

  1.620,00 ден
  • Фен за коса • Боја Виолетова • EssentialCareSilence

  PHILIPS BHD004/00 Fen za kosa crn 1800W Essential Care Silence

  1.810,00 ден
  • Фен за коса • Боја Црна • EssentialCareSilenceфено

  PHILIPS BHD007/00 Fen za kosa crn 1800W

  2.540,00 ден
  • Фен за коса • Боја Црна • EssentialCare

  PHILIPS BHD029/00 Fen za kosa crn 1600W Dry Care Essential

  2.020,00 ден
  • Фен за коса • Боја Црна • DryCare Essential

  PHILIPS HP8103/00 Fen za kosa bel 1400W

  1.000,00 ден
  • Фен за коса • Боја Бела • SalonDry Compact

  PHILIPS HP8230/00 Fen za kosa crn 2100W

  2.020,00 ден
  • Фен за коса • Боја Црна • ThermoProtect 2100W

  ПАТЕН ФЕН ADLER AD 223 ПЛАВ

  559,00 ден

  ПАТЕН ФЕН ADLER AD 223 РОЗЕ

  599,00 ден

  ФЕН ADLER AD 2221

  849,00 ден

  ФЕН ADLER AD 2239

  1.049,00 ден

  ФЕН ADLER AD 2246

  1.099,00 ден

  ISKRA Fen za kosa RH 1827 CRN/VIOLETOV

  2.280,00 ден
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во Пурпурна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  ISKRA Fen za kosa RH-1803AM-1 Black

  1.980,00 ден
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Fen za kosa RH 1827 bronz.

  1.990,00 ден
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во бронзена боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  ISKRA Fen za kosa RH-1803AM-1 Black&Pink

  1.980,00 ден
  Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, во црна боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Travel fen za kosa RH 1558-1BL

  1.160,00 ден
  Моќност: 1000W, 2 променливи брзини, Рачка на преклопување,

  Fen za kosa MAKS HD 3290 W

  590,00 ден
  Мoќнoст: 1200W Темпераурни нивоа:2 Можност за преклопување на рачката Кука за закачување

  ISKRA Fen za kosa RF 1818 Bel

  1.380,00 ден
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во бела боја Долг кабел, гајка за закачување,

  ISKRA Fen za kosa RF 1818 Crn

  1.380,00 ден
  Стилски, компактен травел фен за сушење коса,со рачка на преклопување и лесен како пердув. Достапен во Црна боја Долг кабел, гајка за закачување, тело од високо квалитетна пластика. Дифузер за рамномерно и прецизно сушење.

  Fen za kosa MAKS HD 4228

  1.290,00 ден
  Mоќност: 2200w Tемпературни нивоа:3 Брзини:2

  Fen za kosa MAKS HD 4242

  900,00 ден
  Моќност: 1600w Температурни нивоа:2 Копче за ладен впздух

  Fen za kosa BOSCH PHD1151

  1.820,00 ден
  Моќност:1200W Брзини:2 Рачка на склопување Кука за закачување Боја:црна

  Фенови

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 559,00 ден Максимум: 2.800,00 ден
  ден.559 ден.2800