CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Тостери

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Тостер SSM 9300

  $42.84

  SENCOR Грил SBG 3050SS

  $76.09
  Боја: инокс Моќност на грејачот: 1.800 W Нелепливи плочи за скара Лесен и пренослив

  SENCOR Тостер SPG 4100WH

  $43.25
  Боја : црна Моќност на грејачот: 1280 W Нелепливи плочи Две контролни лампи

  Тостер Северин 2389

  $101.98
  Моќност: 1800 W Куќиште отпорно на топлина

  Тостер Северин 2971

  $31.60
  Моќност: 700W; Куќиште отпорно на топлина;

  Тостер двопек Северин 2288

  $30.58
  Тип -ТОСТЕР ДВОПЕК Моќност: 700W

  Тостер двопек Северин 2514

  $50.98
  Тип - ТОСТЕР ДВОПЕК 850 W

  Тостер сендвич Адлер АД 3015

  $18.34
  Моќност 750 W, Нелепливи плочи за полесно чистење, Големина за два сендвичи

  Тостер двопек Северин 2516

  $59.14
  Моќност: 540W; Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик;

  Тостер двопек Северин 2589

  $42.82
  Моќност: 800 W Капацитет: 2 лепчиња

  Тостер Bosch TFB3302V

  $91.60
  Моќност: 1800W Отстранливи нелепливи грил плочи Променлив зглоб за висинската позиција

  Тостер Bosch TFB4402V

  $112.18
  Моќност: 1800W; Отстранливи нелепливи грил плочи

  Iskra MG-2 BL мини тостер

  $20.38

  Rohnson R 217 тостер бел

  $20.38

  Grundig TA-4260 Поп ап тостер

  $40.78

  ТОСТЕР ЗА СЕНДВИЧИ VOX SМ 100 GМ

  $25.48

  ТОСТЕР ЗА ВАФЛИ СЕВЕРИН 2107

  $55.06

  АПАРАТ ЗА ПАЛАЧИНКИ MAX CP 211

  $30.58

  Iskra THT-8866-WH pop-up тостер

  $18.34
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 600W-750W (макс) • за два леба • 5 степени за регулација на печење

  Iskra SM-2 BL мини тостер

  $20.20
  Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор;

  Iskra SM-2 WH мини тостер

  $20.20
  Моќност: 800W; Нелепливи плочки; Светлосен индикатор;

  GORENJE Toster T 850 BK

  $52.84

  Elektri~en Toster Dvopek TO 8218

  $26.52
  Моќност: 750W Можност за печење на 2 лепчиња Електронска контрола на печењето (6 нивоа)

  Toster SENDVIC MAX ST 210

  $21.83
  Моќност: 700W Нелепливи грил плочи лесни за чистење

  TOSTER DVOPEK SEVERIN 2287

  $39.58
  Моќност: 700W Топлинско изолирано куќиште од нерѓосувачки челик

  ELECTROLUX toster EAT7800

  $112.81
  980 W; 7 степени на јачина; електронска регулација на моќност на печење

  PHILIPS HD2515/00 Toster za lep~iwa bel 830W

  $59.98
  • Тостер за лепчиња • Боја Бела • 830W

  PHILIPS HD2581/00 Toster za lep~iwa bel 830W

  $50.39
  • Тостер за лепчиња • Боја Бела • 830W

  PHILIPS HD4825/90 Toster za lep~iwa inox 800W

  $59.98
  • Тостер за лепчиња • Боја Инокс црно •800W

  Toster za Vafli VOX WF 281

  $52.84
  Моќност: 1100W Maксимална темература: 220 степени

  Toster SENCOR STS 2603

  $28.97

  Toster HOME SM-7501W

  $36.92
  Седвичи спремени со ваков апарат секогаш се највкусните, а припремањето е едноставно и забавно. Но, после уживањето во мирисот и вкусот, на ред доаѓа чистењето на апаратот. Состојките од сендвичите се залапени на грејните плочи, а во тоа навистина нема уживање! Заради тоа Home Electronics ги конструирал плочите за едноставно да ги оддвоите од апаратот и да ги исмиете како и секој друг кујнски додадок, секако откако ќе почекате да се оладат.

  Iskra THT 8866 GR Vertikalen TOSTER zelen

  $28.15
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Моќност: 600W-750W (макс) • за два леба • 5 степени за регулација на печење

  Toster dvopek ADLER AD 33

  $26.32
  An efficient 750W toaster in which two toasts at a time can be prepared. The browning adjustment knob allows to prepare toasts the way one likes the best. Thanks to that they are exactly as crispy as they should be. The crumb tray helps in keeping the device, as well as the place where one prepares a meal, clean. When the toaster is on its housing remains cool - this is one of the factors that increase the safety of operating the device. One can stop the browning process using the CANCEL button. The toaster has also a bonus function increasing its utility - a grill to heat up bread rolls. The biggest advantage of this product is that it has a grate to heat the rolls! This will save time in the kitchen. Just choose the right button and after a few moments you will enjoy the hot rolls as straight from the oven! Bon Appetit

  GORENJE Toster T 850 WE

  $52.84
  Автоматско исклучување Функција загревање Функција за одмрзнување Број на степени на загревање: 7

  Тостери

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $18.00 Максимум: $113.00
  $18 $113