CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Термобокали

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  SENCOR Термобокал SWK 1800WH

  $19.22 $23.87

  SENCOR Термобокал SWK1817 TQ

  $20.64 $25.30
  Боја: бела / сина Максимален капацитет 1.8 л Интегриран грејач Приклучна сила: 2000W

  SENCOR Термобокал SWK 1501 GR

  $18.48 $22.95
  Боја: бела / зелена Максимален капацитет 1.5 л Интегриран грејач Приклучна сила: 2000 W

  Електричен бокал за вода Адлер АД 1216

  $23.64
  Максимален капацитет:1.7L, Минимален капацитет: 0.5 L, Моќност: 2000 W, Компактно постоље со простор за складирање на кабелот

  Електричен бокал Адлер АД 1260

  $29.56
  Моќност: 2200W, Скриен грејач, Голем, светол показател на нивото на водата, Компактна база со складирање на кабелот

  Електричен бокал Адлер АД 1225

  $28.54
  Максимален капацитет: 1,7L, Минимален капацитет: 0.5L, Моќност: 2000W, Голем, светол показател на нивото на водата

  Електричен бокал Северин 3364

  $46.90
  Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Моќност 1800 W

  Електричен бокал Северин 3389

  $38.74
  Моќност: 1500 Капацитет до 1,2 л

  Електричен бокал Северин 3495 црн

  $32.62
  Моќност: 2200W Капацитет до 1,7 л

  Електричен бокал Северин 3644 со две чашки

  $23.44
  Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Моќност 650 W Капацитет на бокалот 0,5 литри

  VIVAX Бокал за вода WH-174W

  $20.38
  Моќност: 2200 W, Капацитет 1,7 l,

  VIVAX Бокал за вода WH-178SS

  $20.38
  Моќност 1850-2200 W, Kaпацитет 1,7 l, Инокс,

  VIVAX Бокал за вода со електрично прилагодување на температурата WH-176TC

  $36.70
  Kaпацитет 1,7 l, автоматско исклучување, филтер

  VIVAX Електричен бокал WH-102BB

  $16.30
  Kaпацитет 1,0 l, моќност 900-1100W,

  VIVAX Електричен бокал WH-120G

  $20.38
  Капацитет 1,2 l, стакло отпорно на дамки,

  VIVAX Електричен бокал за вода WH-175L

  $20.38
  Моќност 1850-2200 W, Капацитет 1,7 l,

  VIVAX Елетричен бокал WH-177W

  $18.34
  Капацитет 1,7 l, Боја Бело/виолетова, Останато филтер, надворешен покажувач за ниво на вода, светлосен индикатор, температурна заштита

  Iskra T-803AI ел. бокал

  $18.34
  • Напон: 220-240V ~ 50 / 60Hz • Влезна моќност: 1850-2200W (макс) • Волумен: 1.7 L • Прекинувач за отворање на капакот

  Бокал за греење вода GORENJE K17BK

  $31.62

  Бокал за греење вода GORENJE K17FEII

  $37.74

  Gorenje Бокал за греење вода K17CLI

  $69.16

  Бокал за греење вода Gorenje K17INF

  $71.20
  Големина на садот: 1,7 l Моќност на грејачот: 1.850 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање

  Бокал за греење вода Gorenje K15KARIM

  $73.24
  Големина на садот: 1,5 l Моќност на грејачот: 1.850 W Индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Заштита од прегревање

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ SEVERIN 3498

  $32.62

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ADLER AD 08 W

  $17.52

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ADLER AD 1203

  $25.48

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ADLER AD 1208

  $19.77

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ADLER AD 1223

  $30.58

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА VOX WK 0907 М

  $14.26 $18.34

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА VOX WK 1205

  $20.38 $24.46

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА VOX WK 1207

  $16.30 $20.38

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ADLER AD 1244

  $21.40
  Моќност: 2000W Капацитет: 2.5L, мин. 0.6L Сокриен грејач Голем, светол индикатор за нивото на водата Автоматско исклучување Компактна плоча со складирање на кабелот Ротари база 360 степени Модерен, ергономски дизајн Анти-калциум филтер

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Severin 3468

  $46.90
  Моќност: 2000W Капацитет до 1 л Индикатор за нивото на водата Капак со шарки кои се заклучува Скриен грејач Филтер Пилот светло Автоматско исклучување Кабел за складирање Гумени ногарки Проѕирен сад

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА VOX WK 1009 А

  $22.42 $26.50
  Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на нивото на водата Филтер Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Иноксен

  ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ ЗА ВОДА VOX WK 1407

  $22.42 $26.50
  Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W Скриен грејач Показател на нивото на водата Филтер Автоматски прекинувач Заштита од прегревање Простор за складирање на кабелот

  Iskra T-8809A електричен бокал

  $20.38

  Iskra T-9010AI електричен бокал

  $30.58

  Elektricen bokal WK-22001W

  $16.12

  El. Bokal za voda VOX WK-1205

  $22.24

  El. Bokal za voda VOX WK 1009 A

  $24.28
  Максимален капацитет: 1.7L Минимален капацитет: 0.5L Моќност: 2200 W

  Elektricen bokal ADLER AD 08 W

  $20.20
  Тип - ЕЛЕКТРИЧЕН БОКАЛ Капацитет: 1,0 L; Моќност: 850W; Скриен грејач; Филтер; Автоматски прекинувач.

  ELECTROLUX bokal za voda EEWA5230

  $46.10
  2200W, Капацитет на резервоар 1,5 l, ротацијата на садот 360

  PHILIPS HD9336/21 Termo bokal bel 2200W

  $38.74
  • Термо бокал • Боја бела • Моќност 2200W

  PHILIPS HD9351/91 Termo bokal inox 2200W

  $61.18
  • Термо бокал • Inox • Моќност 2200W

  Термобокали

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: $16.00 Максимум: $74.00
  $16 $74