CALL ЦЕНТАР за ONLINE НАРАЧКИ: 02 5 11 00 11
Close
(0) артикли
Немате ставки во вашата кошничка.
Сите Категории
  Филтри
  Опции
  Пребарување

  Телесни ваги

  Види како Табела Листа
  Подреди по
  Приказ по страна

  Телесна вага Tefal PP1133VO

  1.090,00 ден
  Електронска телесна вага

  Телесна вага Tefal BC5122V0

  1.599,00 ден
  Телесна вага LCD дисплеј Макс.тежина 150kg Автоматско вклучување и исклучување

  Iskra GBS1500-Zn Дигитална вага за телесна тежина

  1.190,00 ден
  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  ISKRA GBS1530-GR Дијагностичка вага за телесна тежина

  999,00 ден
  Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг Точност: 100 гр

  ISKRA GBS1530-WH Дијагностичка вага за телесна тежина

  999,00 ден
  Дијагностички баланс БИА - анализа на биоелектричната импеданса максимално оптоварување: 150 кг

  ВАГА ЗА ТЕЛЕСНА ТЕЖИНА ADLER AD 8100

  699,00 ден

  Vaga za telesna tezina BOMANN PW 1409 FA CB

  1.890,00 ден
  Меморија за 16 корисници Мери во килокрами Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Kujnska Vaga SENCOR SKS 5021 GR

  1.090,00 ден
  Боја : зелена Мери тежина до 5кг Голем ЛЦД дисплеј Функција – Tara

  Vaga za telesna tezina ADLER AD 8121

  920,00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг, Подлога напаревна од 6мм сигурносно стакло, Голем ЛЦД екран

  Vaga za telesna tezina ISKRA GBS 1500 ZN

  1.400,00 ден

  Vaga za telesna tezina ISKRA GBS 1500

  1.170,00 ден
  Транспарентна вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  Vaga za telesna tezina ADLER AD 8122

  830,00 ден
  Капацитет на мерење 150 кг; Градирање d=100g; Подлога напаревна од 6мм калено сигурносно стакло;

  Vaga za telesna tezina ISKRA GBS 1500 SQ

  1.400,00 ден
  Шарена вага за телесна тежина, од цврсто стакло, со осветлен дисплеј. 150 kg максимално оптеретување, со точност до 100 gr. 5 mm дебелина на калено стакло

  Digitalna Vaga za telesna tezina GRUNDIG PS 3410

  1.700,00 ден

  Vaga SENCOR SBS 2507 RD

  1.150,00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Vaga SENCOR SBS 2507 BL

  1.150,00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Vaga SENCOR SBS 2507 WH

  1.150,00 ден
  Опсег на мерење: 150 кг Мери во килограми,lb Голем и лесно читлив дисплеј Работи на батерии

  Vaga za telesna tezina SEVERIN 7009

  1.190,00 ден
  Капацитет на мерење 180 кг; Градирање d=100g; ЛЦД дисплеј;

  Vaga za telesna tezina SEVERIN 7010

  1.790,00 ден
  Капацитет на мерење 180 кг; Градирање d=100g;

  Телесни ваги

  Filter by:

  Clear All
  Минимум: 699,00 ден Максимум: 1.890,00 ден
  ден.699 ден.1890